Pages

Monday, March 10, 2008

Elá elá, é é é

Možno už nadpis pripomenul niekomu z vás známu to pesničku od momentálnej super hviezdy Rihany. V tomto prispevku však nejde až tak o jej spev, ale skôr o videoklip k tejto pesničke.

Aj keď táto pesnička rotuje v rádiách už hodnú chvíľu a mám je pravdupovediac po krk, klip k nej som si pozrel aj dnes (televízne hitparády totiž príliš nemusím). A aj to len kvôli tomu aby som ho mohol porovnať s iným klipom od skupiny Vanilla sky.

Nuž, musím povedať, že niektoré časti ma milo prekvapily. Tvorcovia použili celkom zaujímavé efekty a keby som to pesničku nepočul miliónkrát pred tým asi by sa mi aj páčila. No veď posúďte...


Takisto som sem umiestnil aj klip od Vanilla sky, na ktorom sa asi väčšina z vás s chuťou zasmeje. :)2 comments:

Palimir said...

No nakoľko som odchovanec Iron Maiden tak Rihana mi je od prírody blízka...
Ale nie mám taký pocit, že vo mne tieto rádia zabíjajú chuť počúvať takúto hudbu. Napriklad. Nebudeš mi veriť ale podarilo sa mi tuto skladbu počuť celu možno prvý krát v živote teraz na youtube a keby som mal povedať svoje prve pocity tak by smo povedal, že milé dievčatko, ktoré sa asi trošku priskoro hrá na dospelú, ale pekne spieva a tá pesnička sa mi taktiež páčila aj ten video klip bol dobrý... No keď to denne počuješ dasať krát tak to je samosebou že Ťa omrzí. A možno by mali začať počúvať ľudia celé albumy. Viac by pochopili čo ten hudobník chcel povedať a akú náladu mal to sa určite v aute z jednej pesničky zistiť nedá.

Palimír said...

No inač smiešna mi príde skôr cele Vanilla Sky a nie ich parodia...
Lebo v podstate nespravili nič. Iba sa smeju z niekoho. Ani ako cover to nieje bohviečo. No plusovy bod pre kakaovu krásku.!