Pages

Tuesday, May 12, 2009

Žijem

Áno, ešte stále existujem, len sa akosi nie a nie dostať k napísaniu nejakého príspevku na môj blog. Tak to práve teraz napravujem. Objasním svoje obdobie "temna".

Posledný príspevok, ktorý som sem pridal bol z môjho bežkárskeho výletu. Nuž, veru od vtedy sa toho udialo viac než dosť.

Hlavná príčina môjho nepísania bola moja zaneprázdnenosť bakalárskou prácou. O nej som sem ešte nepísal. Pre jednu žilinskú firmu vytváram zariadenie na testovanie káblových zväzkou. No a od zimy až do teraz som riešil problémy s fungovaním tohoto výmyslu. Môžem však povedať, že zariadenie je hotové (má síce pár múch) a funguje. Takisto som potreboval napísať dokument bakalárskej práce, ktorý budem už tento týždeň odovzdávať na posúdenie vedúce bakalárky.

Pomedzi prácu na bakárke a robotou som prechodne prebýval v Rajke u mojich rodičov alebo v Brne u mojej priateľky Zuzky. V Rajke je po zimnom sťahovaní stále práce dosť, takže popri posedávaní na priedomí sa občas pritrafí nejaké to fúrikovanie pár kubíkov zemi, prípadne rozoberanie strechy.

V Brne som si bol so Zuzkou bol pozriet Poniklecovú záhradu, Spielberg a Bielu horu. Času na výlety bolo dosť málo, keďže mňa tlačí termín bakalárky a Zuzku zase skúšky.

S mojou kapelou stále cvičíme a skúšame nové veci a ľudí. Momentálne cvičíme nového klávesáka Kuba. Ja sa popri tom zabávam so zatiaľ len požičanou mašinkou Roland SPD-S od kamaráta Mareka. V najbližšom čase nás už čakajú aj nejaké tie koncerty, takže si konečne pripomenieme, aké je to hrať na pódiu.

Tu v Žiline som v poslednom čase zažil asi tak dve veci, ktoré stoja za vyvesenie na blog. Koncom apríla som bol v Smerre na Lavagace, v ktorom búcha na bicie kamoš Marek - veľmi kvalitný koncert, veľmi zaujímavá muzika - všetkým odporúčam. Druhá udalosť sa stala včera - Žilinou sa prehnala dosť silná smršť - takže som asi hodinu sledoval hasičov ako z pod Rondla vyťahujú z vody uviaznutý kamión a auto.

Dúfam, že sa mi po skúškach a bakalárke prihodí viac zaujímavých vecí aby som o nich mohol napísať. Nech mi to tu nepustne ... :)

1 comment:

Zuzana said...

No veru:-)mal by si, lebo si to tam už mal riadne zarastené;)samá burina:-)))